Zaplecze SEO

Jeśli szukasz najkorzystniejszej techniki reklamowej, zaplecze SEO to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Jest to pakiet funkcjonalnych, indywidualnych i niezwykle efektywnych stron zapleczowych, czyli stron internetowych promujących Twoją markę i podwyższających pozycję Twojej strony w Google jednorazowo. Zaplecze SEO to metoda reklamowa, która po pierwsze dobrze wpłynie na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa, a po drugie wzmoże jej świadomość w Internecie. Najzwyczajniej w świecie szersza rozpoznawalność firmy, owocne zyski i wyższa liczba Klientów. Jedna propozycja, a tyle perspektyw.

Firma Topranking tworzy profesjonalne zaplecze pozycjonerskie dla odbiorców reprezentujących rozmaite gałęzie biznesu. Blogi poradnikowe, fora dyskusyjne, witryny poradnikowe, czy strony o produktach – Twoje strony zapleczowe mogą przybierać jakąkolwiek konfigurację. My wybieramy indywidualne rozwiązania, niepowtarzalne treści i wysoką efektywność zaplecza SEO. Przecież mamy świadomość tego, że zestaw kilku stron zapleczowych ciężko pracuje na rzecz Twojej pozycjonowanej strony.

Zaplecze SEO tworzone przez Topranking to:

  • Różnorodne struktury stron zapleczowych
  • Indywidualna adresacja IP każdej strony zapleczowej
  • Wysoka skuteczność linków zewnętrznych
  • Sposobność zarabiania na stronach zapleczowych (licytacja linków seo, programy partnerskie, jak i umieszczanie reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany design
  • Fachowe teksty SEO z bogatą ilością fraz kluczowych

Przejdźmy jednak do konkretnych przykładów. Przedstawimy Ci historię Ci o pewnym zapleczu SEO, które przygotowaliśmy dla jednego z naszych Partnerów – firmy zajmującej się handlem akcesoriami samochodowymi. Zaprezentujemy Tobie jak budujemy zaplecze do pozycjonowania i jakie są skutki postawienia stron zapleczowych.

Dla naszego Partnera nabyliśmy 3 witryny i dodaliśmy je do wybranego hostingu. hostingu. Każda z domen posiadała wyrażenia kluczowe zgodne z branżą, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe miały indywidualną adresację IP, co jest szczególnie istotne przy linkowaniu.

Następnym zadaniem było zaplanowanie wyglądu każdej strony pozycjonerskiej. Strony zapleczowe zostały zainstalowane na platformie Wordpress, po czym na każdej opublikowaliśmy wyjątkowe teksty z adekwatną ilością fraz kluczowych. Dwie strony zapleczowe zostały stworzone w kompozycji poradnika, a jedna opisywała dane produkty, które firma naszego Klienta sprzedaje w salonie.

Potem zoptymalizowaliśmy każdą z witryn i rozpoczęliśmy proces linkowania. Dla każdej strony zapleczowej zarejestrowali także indywidualny profil w mediach społecznościowych, gdzie raz na jakiś czas dodajemy ciekawe wzmianki o nowinkach w branży samochodowej.

Zaplecze SEO po jakiś 3 miesiącach zaczęło wytwarzać ruch. Zainteresowani klienci zaczęli korzystać z usług przedsiębiorstwa naszego Partnera, co było kluczowym założeniem całego mechanizmu budowania zaplecza SEO. Dodatkowo pozycja pozycjonowanej strony naszego Klienta wzrosła, docierając ostatecznie do pierwszej 10 organicznych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

Owszem! Zaplecze SEO jest w stanie konkretnie wpłynąć na rozpoznawalność Twojej firmy. I tak, strony zapleczowe mogą stanowić dodatkowe źródło zysków. Skorzystaj z naszej rzetelnie opracowanej oferty i zacznij reklamować swoją markę w Internecie.