Katalogowanie

Katalogowanie stron internetowych

Katalogowanie stron to szybki i efektywny sposób na zdobycie wyszukiwarek internetowych. Standardowy pakiet dodawania stron do katalogów zaczyna się już od 100 zł. A wydajność? Wzrost pozycji strony nawet o kilkanaście miejsc w bezpłatnych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza agencja scala funkcjonalne rozwiązania z klasycznymi technikami pozycjonowania. Dostarczamy Tobie okazję do wprowadzenia linku wysyłającego do witryny Twojej firmy do prawie 100 wartościowych katalogów seo. Sprzedajemy odpowiednie dla Google teksty SEO z sporządzoną przez ekspertów bogatą liczbą wyrażeń kluczowych. To jedyna rzeczą, jaką musisz zrobić, aby zdobyć popularność w sieci. To doskonała taktyka marketingu internetowego. To usługa SEO inna niż wszystkie.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Prawie 100 skutecznych katalogów seo
  • Specjalistyczne artykuły SEO
  • Wiele pakietów katalogowania do wyboru w różnych cenach
  • Pewność wzrostu pozycji strony w Google
  • Bezpieczeństwo dla Twojej strony

Case study

Nie chcemy zajmować Twój czas historiami o tym jak wyjątkowa jest nasza oferta katalogowania. Zamiast tego skupimy się na opowiedzeniu Tobie historii jednego z naszych Kontrahentów. Sam\a zobaczysz, że nie powinno się nie skorzystać z usługi katalogowania stron w formie, jaką opracowaliśmy właśnie dla takich Konsumentów jak Ty.

Pani Alicja jest właścicielką firmy sprzedającej akcesoria pielęgnacyjne do włosów w Toruniu. Swoje produkty sprzedaje w niewielkim sklepie, a także przez sklep online. Ma stosunkowo silną konkurencję. Wbrew temu, po dodaniu w naszej grupie katalogów internetowych 40 tekstów reklamowych z odnośnikiem prowadzącym do sklepu internetowego, strona www Pani Alicji wzrosła z 25 pozycji na 15. Kolejno po starannej optymalizacji strony internetowej sklepu i wprowadzeniu dodatkowych 20 artykułów SEO, strona internetowa podskoczyła o kolejne kilka miejsc, docierając do pierwszej dziesiątki bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google. Rezultat katalogowania dość miły. Tym bardziej, że obecnie Pani Alicja dociera z swoimi produktami do większej liczby Klientów, a dochody z sprzedaży ciągle idą w górę.

Taki jest wynik końcowy katalogowania seo. Niektóre czynności wymagają jednak jeszcze dokładniejszego omówienia. Na przykład to dlaczego stawiamy na katalogowanie przy użyciu artykułów SEO. Naszym zdaniem teksty SEO są najskuteczniejsze przez to, że wiążą dwa podstawowe elementy pozycjonowania – sporą ilość wyrażeń kluczowych i wysokiej jakości link zewnętrzny. Każdy tekst SEO jest niepowtarzalny. Nie dublujemy zawartości, ponieważ może to spowodować spadek pozycji strony, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to pięć tysięcy znaków. Pomyśl ile rozmaitych słów kluczowych odzwierciedlających wymagania klientów Google może zostać ukrytych w takim tekście. Każdy tekst SEO to również indywidualny, wysokiej jakości link zewnętrzny. A im wyższa liczba takich odnośników, tym wyższa pozycja Twojej witryny w Google.

Jak widzisz katalogowanie stron to niezwykle łatwa technologia reklamowa. A przy tym wcale nie taka kosztowna, jak mogłoby się wydawać. Nie odkładaj tego na jutro! Przetestuj zaprojektowane przez nas katalogi internetowe i zostań z naszą agencją na dłużej. Twoja strona internetowa, podobnie jak Pani Alicji, może dotrzeć na 1 stronę organicznych wyników wyszukiwania w Google.