Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

adwokat toruń skuteczny prawnik kancelaria adwokacka z torunia
Ubiegasz się o odszkodowanie? Wybierz profesjonalnego adwokata
27 kwietnia, 2017
odzyskiwanie danych toruń odzyskiwanie sms odzyskiwanie zdjęć
Jak wygląda odzyskiwanie danych z telefonu?
28 kwietnia, 2017
dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Ceremonia weselna jest wyróżniającą się zabawą rodzinną, która powinna trwale zapisać się w pamięci wszystkich gości. Świetnie by było w przypadku, gdyby przywodziła głównie przyjazne skojarzenia. Każda osoba będąca w związku marzy o cudownym, luksusowym i efektownym weselu. A więc takim, na jakim uczestnicy imprezy będą dobrze się bawić z wyczuciem oraz smakiem do ostatnich minut imprezy.

Wesele bez kropli alkoholu

W dzisiejszych czasach o każdej porze dnia i nocy widujemy reklamy w tv faworyzujące wódkę, tytoń i papierosy elektroniczne oraz kolejne używki, przykładowo afrodyzjaki. Nierzadko niedojrzałe osoby urządzając wesele zamierzają zadowolić wszystkich, a jedyną drogą mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Kiedy pijemy przestajemy cokolwiek kontrolować oraz wcale nie przeszkadzają nam już nietaktowne przytyki wujków, wrzask najmniejszych gości oraz odór skrętów przesuwający się ponad nimi (mimo iż osobiście nie palimy). Dj na wesele, eleganckie posiłki, wielorakiego rodzaju przyjemności i dobra atmosfera – to wszystko w praktyce wystarczy. Trzeźwość na tych ucztach zdarza się niezwykle rzadko, jednak od jakiegoś czasu sporo par zaczęło upowszechniać taki zwyczaj. Z jednej strony – ze względu na przedszkolaki, które nie powinny postrzegać krewnych pod wpływem silnych alkoholi, zaś z drugiej strony – jest to zwiastun dorosłości oraz odpowiedzialności.

Coraz więcej osób, w sumie nie tylko będących członkami Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „idealna zabawa nie jest uzależniona od liczby wypitego alkoholu” lub „zupełnie nie potrzeba trunków, by doskonale biesiadować”. W sytuacji uroczystości weselnych jest to tak interesujące, gdyż w naszym kraju wspomniane okoliczności z pokolenia na pokolenie były suto zakrapiane. Osoby, jakie zdecydowały się istotnie na wesele bez kropli alkoholu nieraz słyszały niemiłe przytyki, rezygnację z uczestnictwa w imprezie lub określenia „co ludzie powiedzą”. O ile wynajęcie doświadczonego wodzireja na ceremonię nie jest niczym niecodziennym, to niedobór napojów z alkoholem – jak najbardziej.

DJ dla specjalnych gości

Wymarzone przyjęcie to kompetentny DJ na wesele z Bydgoszczy i melodia dobrana do gustów przybyłych gości. To naturalnie on wprowadza harmonogram imprezy i przygotowuje różnorakie niespodzianki. Na weselu bez alkoholu jest wprost niezastąpiony. Dobry DJ to gwarancja wyśmienitej imprezy choćby przez trzy dni (wraz z poprawinami). Jakie są jego podstawowe zadania? Poza tym, że jest odpowiedzialny za grę, to dowolne wydarzenie powinno koniecznie być przez niego dość wcześnie oznajmione oraz pociągnięte. Każdy zaproszony gość ma się doskonale bawić, chociażby ten wyraźnie niepewny. Praca wodzireja zaczyna się niejednokrotnie od określenia zaproszonym osobom ich siedzeń, zaś w następnej kolejności – jednocześnie z innymi zdarzeniami – solidarnie podśpiewuje z bawiącymi się gośćmi, tłumaczy im ruchy podczas tańca, robi wielorakiego rodzaju animacje. Wszystko to przeprowadza w sposób komediowy, ale bynajmniej nie nieprzyjemny. DJ-wodzirej musi obowiązkowo być „duszą towarzystwa”, szczególnie na zabawach bez napojów z alkoholem. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi dużo więcej wymagają i to przez długi okres w przyrównaniu do tych, którzy szybko na starcie imprezy są pod wpływem trunków.

Dj na wieczór panieński

Bez napojów alkoholowych ma okazję funkcjonować bardzo dużo konkurencyjnych zabaw, np. wieczory panieńskie urodziny, rocznice ożenku. Zamiast tracić pieniądze na „gorzałkę”, musujące wino oraz szampana, można wykazać się odrobinę lepszą kreatywnością. Wieczór panieński w niektórych przypadkach może trwać nawet parę dni, natomiast w czasie gry Panna Młoda jest nauczana do wypełniania roli doskonałej małżonki. To samo odnosi się do wieczorów kawalerskich, w trakcie jakich po prostu nie muszą skakać rozebrane tancerki. Imprezy i rozmowy bez napojów wysokoprocentowych są doskonałą alternatywą zwłaszcza dla tych planowanych w klasycznym stylu. Wielekroć Panowie mówią, że chcą bawić się świetnie na prywatce, zaś nie tylko kolejnego dnia chwalić się przyjaciołom jaką ilość udało im się spożyć różnych trunków. Napój wysokoprocentowy służy w pierwszej kolejności do tego, by „zatajać” istotne sprawy, przykładowo brak odczuwania frajdy z imprezy, przywiązania do najbliższych (bądź ogólnie relacji społecznych) lub pejoratywnego odczuwania dalekiej kultury. Częstokroć ludzie absolutnie nie chcą brać ślubów, ponieważ nie mają pieniędzy na alkohol i w sumie nie odczuwają prawdziwego celu takiego zdarzenia. Nie chodzi tu niewątpliwie jedynie o napoje wysokoprocentowe, bo kosztów związanych ceremonią ślubu oraz weselem jest znacznie więcej.

Komunie, sylwester oraz różne inne rodzinne zdarzenia bez alkoholu nie odróżniają się faktycznie niczym od owych tradycyjnych. W wyznaczonym miejscu gra wybitny DJ, na twarzy przybyłych gości królują uśmiechy, Młoda Para odbywa pierwszy taniec we mgle, oboje rodzice jednej oraz drugiej strony trwają porwani. Nie ma oszałamiającego alkoholu, przez który niejednokrotnie takie ciepłe chwile biegną w niepamięć i zastępuje je agresja, brak wrażliwości, podłość oraz bijatyki zaproszonych gości.

Jeżeli zamierzasz dowiedzieć się o wiele więcej, kliknij tutaj – DJ na wesele bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.