Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

prawnik Toruń obowiązek alimentacyjny kancelaria
Kiedy trzeba płacić alimenty? Pomoc profesjonalnego adwokata
6 kwietnia, 2017
kancelaria notarialna Toruń notariusz poświadczanie dokumentów
Z czym warto iść do notariusza?
8 kwietnia, 2017
Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Doskonale płaski brzuch to fantazja dużej liczby osób – zarówno kobiet, jak i panów. Fajnie by było, gdyby był ładnie umięśniony i nieco wyrzeźbiony (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka partia ciała, na której wybitnie się koncentrujemy podczas wykonywania ćwiczeń oraz przy wdrażaniu różnorodnych diet. Te osoby, które bardzo dużo poświęcają uwagi własnej kondycji, są w stanie chwalić się wszystkim naokoło pięknym, gładkim brzuszkiem oraz zuchwale krążą po plaży bądź relaksują się na hamakach nad jeziorkiem. Nic w tym dziwnego, bowiem brzuch jest ową partią ciała, która interesuje płeć przeciwną. Można też zobaczyć takie osoby, jakim ogólnie rzecz ujmując nie zależy na przesadzonym negliżu i stąd nie demonstrują tak ochoczo wyrzeźbionego brzuszka. Nad kondycją należy pracować – nie możemy się okłamywać.

Jeśli chcemy wylegiwać się popołudniami na kanapie zamiast iść na aqua-aerobik albo ćwiczyć w klubie fitness, to bez wątpienia wcale nie urzeczywistnimy tego fantazjowania. Zamiast skąpego bikini albo kąpielówek, będziemy zmuszeni wkładać całościowe kostiumy, tankini z szortami bądź spodenki oraz koszulkę. Każdy powiada: musisz się wziąć w garść, dobre rezultaty da właściwa dieta oraz ćwiczenia. Ale czy na pewno? Czy jest to poważnie takie banalne, jak wspominają osoby z naszego otoczenia? Czy odpowiednia jest dieta mieszcząca w sobie warzywa oraz owoce, sporą ilość gimnastyki i co najważniejsze – brzuszków, żeby można było pochwalić się pięknym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie nie opiera się jedynie na wymienionych typowych rzeczach, ale ponadto na genetyce, więc skłonnościach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Absolutnie nie można pozbyć się tkanki lipidowej jedynie w jednym miejscu, niezastąpiony jest uniwersalny trening wszystkich części ciała. Tłuszczyk na ciele spala się proporcjonalnie, innymi słowy – w dowolnej partii ciała harmonijnie do ilości komórek tłuszczowych. Odchudzanie zachodzi globalnie, odnosi się do wszystkich partii ludzkiego ciała, a reklamy w TV, które mówią inaczej, po prostu zmyślają. Ważną funkcję odgrywa tu genetyka, ponieważ niektóre osoby posiadają mocniejsze skłonności do otyłości jedynie przez to, iż ich rodzice, dziadkowie oraz pozostałe osoby z rodziny, także miały z tym niemały dylemat. Podczas robienia wyłącznie pojedynczych brzuszków z całą pewnością w ogóle nie uwolnimy się od szpecących fałdek, bo w tym czasie będziemy zużywać niewystarczającą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch utwardzają mięśnie w dręczącej nas strefie i po czasie może się okazać, że posiadamy tam dużo więcej centymetrów aniżeli przewidywaliśmy. Mięśnie nabierają siły (wykształci się nam bezpieczne wsparcie), tymczasem tłuszcz przetrwa.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Oprócz zharmonizowanej diety i sportu ogólnego (czyli aktywności dotyczących całego ciała, a nie tylko określonej grupy), możemy skorzystać z fachowego odchudzania w salonach kosmetycznych. Wcale nie chodzi tutaj jednak o to, by całymi dniami chodzić na masaże jakimiś wymyślnymi urządzeniami…i podarować sobie owe rzeczy wymienione wcześniej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą połączone – odpowiednia dieta, dużo ruchu i zabiegi kosmetyczne, które ujędrnią naskórek, zredukują cellulit, wyrównają fałdki w obszarach, na jakie dieta oraz ćwiczenia absolutnie nie potrafią nic poradzić.

W ostatnim czasie takim fajnym sposobem na płaski brzuch jest przykładowo liposukcja bez skalpela przy pomocy aparatury Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą mamy szansę sprawnie zredukować tkankę lipidową z ważnych miejsc, przykładowo na udach. Chodzi tutaj nie tylko o fenomenalne wymodelowanie ciała po pojedynczym zabiegu, ale również zredukowanie miejscowej tkanki lipidowej. Odrębna głowica ciągnie w podobnych odstępach fałdy skóry, natomiast fale dźwiękowe rozdzielają komórki tłuszczowe. Są one potem usuwane z naszego ciała poprzez limfę, a w kolejnej fazie – przez wątrobę. Mamy możliwość też skorzystać z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd skóry, jej napięcie, modeluje sylwetkę, usuwa cellulit i redukuje miejscowe otłuszczenia. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus działa nie tylko na zbędny tłuszczyk, ale także na mięśnie. A konkretnie: intensyfikuje naszą skórę, tkankę wewnątrz i mięśnie, ażeby szybko oraz efektywnie wymodelować ciało. Oporny tłuszczyk przybiera formę płynną, bo oddziałują na niego fale radiowe. Natomiast taki stan rzeczy sprawia, że nasza skóra oraz mięśnie są niesamowicie rozgrzane. Wspomnianym urządzeniem można też zmniejszać widoczność zmarszczek naokoło oczu oraz ust, jak również modyfikować owal twarzy. Sporo osób stawia ponadto na terapie z użyciem endermologii, przykładowo na masaż w wykorzystaniem próżni. To najprawdopodobniej najciekawsza propozycja, bowiem musimy ubrać specjalny ubiór, a kosmetolog realizuje zabieg ssącą głowicą, która „ślizga się” po owym kostiumie.

Jeżeli zainteresował Cię owy materiał, poszukujesz atrakcyjnego sposobu na uwolnienie się od opornej tkanki tłuszczowej nie tylko w okolicy brzucha to kliknij w odsyłacz tutaj – Odchudzanie Toruń – a może odnajdziesz właśnie to czego poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.