Telebimy na koncerty, eventy i konferencje

dochodzenie odszkodowań toruń zadośćuczynienie odszkodowania kancelaria
Dochodzenie odszkodowania z pomocą kancelarii
14 kwietnia, 2017
kancelaria adwokacka prawnik toruń prawo spadkowe
Okiem prawnika – dziedziczenie spadku
20 kwietnia, 2017
wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

Masowa impreza nie może obyć się dzisiaj bez telebimu

Dzisiaj każda masowa impreza musi koniecznie posiadać dobrą oprawę wizualną i dźwiękową. W miejscach, gdzie najistotniejsze są: przekaz telewizyjny, akustyka i oświetlenie, niewątpliwie powinniśmy wprowadzić praktyczne – oraz absolutnie solidne – akcesorium transmisyjne. Branża rozrywkowa jest specjalizacją niezwykle wymagającą, bo każdy jednorazowy koncert lub przedsięwzięcie sportowe powinno koniecznie spełnić życzenia większości widzów. Tutaj oczywiście wyczekują oni na fantastyczne przedstawienie bez nadmiernych zakłóceń.

Telebimy to dziś wysoce nowoczesne i bezpieczne narzędzia, za pomocą których można w czasie imprezy masowej emitować najprzeróżniejsze treści, przykładowo treści reklamowe darczyńców. Tego typu wyświetlacze ledowe stosuje się jako scenerię zdarzeń komercyjnych, na wybiegach dla modelek, konferencjach i koncertach. Niezwykle często możemy je zobaczyć w galeriach, na wernisażach i pomieszczeniach sportowych. Mają możliwość spełniać funkcję centralną (właśnie jak na imprezach muzycznych) bądź jako drugi plan (np. w przypadku meczy piłki ręcznej). Innym zwyczajem na spożytkowanie telebimów ledowych jest zlokalizowanie ich w przestrzeni publicznej do przedstawiania materiałów promocyjnych czy codziennych wiadomości, m. in. temperatury powietrza.

Należałoby zaznaczyć, że nie trzeba wkładać zebranych pieniędzy w tak wartościowy sprzęt. Niejednokrotnie nawet bogate korporacje czerpią z wynajmu telebimów, bowiem – niemal zawsze w pakiecie – otrzymują ekipę techniczną, przykładowo do ustawienia kompletnego sprzętu przed zdarzeniem lub jego usunięcie wkrótce po nim. Za pomocą mobilnej budowy monitory mamy szansę w wygodny sposób wysyłać w takie miejsca, w których są akurat potrzebne. Większość placówek, jakie rzetelnie zajmują się instalacją i serwisem ekranów LED, potrafią przeprowadzić tę czynność w nieomal 45 minut. Można też łatwo ustawić kąt pochylenia ekranu LED, oraz przesuwać nim dokoła własnej osi.

Wynajem telebimu na konferencje, koncerty i wydarzenia sportowe

Telebim do wynajęcia – albowiem takim wyrażeniem zazwyczaj na wielu stronach internetowych określa się telebimy, które oferują przeróżne przedsiębiorstwa – doskonale sprawdzą się na naradach. Często komunikat nie może „dolecieć” do wszystkich uczestników (trudne jest skupienie ich w jakimś konkretnym pomieszczeniu), natomiast wyświetlacze efektywnie niwelują powyższy dylemat. Jednocześnie wszyscy odbiorcy mogą na prawdę brać udział w debacie, więc na żywo prosić o rozwianie wątpliwości.

Występy i zabawy plenerowe, m. in. gale, to kolejne imprezy, na jakich muszą z pewnością być zamontowane telebimy. Komunikat powinien trafić do bardzo dużej ilości gości i nie musi być skoncentrowany w jednym rejonie. Często prócz indywidualnego podstawowego telebimu osadza się kilka konkurencyjnych w różnych rejonach miasta, które gromadzą dodatkowych obserwatorów. Czasami owym wydarzeniem będzie noc kabaretowa, a czasami popis legendarnego zespołu. W pierwszym przypadku istotnie powinny spełnić swoje zadanie dwa pojedyncze telebimy, na których będą skupiać się obserwatorzy z najdalszych miejsc. W przypadku koncertów nieodzowna jest specjalistyczna inscenizacja, która polega na przymocowaniu najdoskonalszej jakości sprzętu akustycznego, świateł, efektów widowiskowych (np. skoncentrowanych świateł laserów).

Telebimy nie tylko od święta

Wyświetlacze diodowe są perfekcyjnym rozwiązaniem nie tylko na wielkie wydarzenia sceniczne, które zajmują setki albo tysiące widzów. Można je spostrzec na co dzień, m. in. w kawiarenkach lub ogródkach piwnych. Osoby, które z któregokolwiek powodu absolutnie nie mogą zawitać w nowym mieście na intrygującym spotkaniu sportowym, mają możliwość bezproblemowo spotkać się w tzw. „strefie kibica” i kierować wzrok na relację z meczu ukochanej drużyny. Uczestnicy mają szansę wtedy liczyć na najwyrazistszą klasę przekazywanego obrazu oraz wspaniałe emocje. Przeważnie przedsiębiorstwa, jakie wypożyczają wspomniane telebimy, gwarantują także krytą scenkę, stoły w formie długich ław, doskonałe jedzenie i mnóstwo dodatkowych przyjemności.

Ile trzeba zapłacić za wynajęcie telebimu?

Jeśli pragniemy kupić telebim, wtedy należność będzie wahać się mniej więcej od 11 tys. do 70 tys. złotych. Dobrej klasy, spore telebimy będą kosztować od około 45.000 zł i wyżej. Na sto procent dużo lepiej opłaca się wypożyczyć telebim (szczególnie, jeżeli widowisko będzie miało charakter jednokrotny). Natychmiast po wprowadzeniu w wyszukiwarkę, np. zwrotu „telebim wynajem”, możemy zobaczyć, iż koszty „dzierżawy” telebimu sportowego zaczynają się plus minus od kilkudziesięciu złotych za 24 godziny. Wszystko tak naprawdę jest uzależnione od określonej oferty (oraz liczebności wydzierżawionych telebimów ledowych), jak i rozmiaru aktywności obranej firmy.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł oraz chcesz wiedzieć dużo więcej o oprawie wizualno-akustycznej na rozmaite wydarzenia, wejdź w link obok – Telebim wynajem – a prawdopodobnie odszukasz to, czego dokładnie wyszukujesz.

Komentarze są wyłączone.