Wynajem Autokarów – koszt najmu

Kursy jezykowe do certyfikatu z angielskiego toruń, ANGIELSKI TORUŃ
Certyfikaty językowe z Angielskiego – Jaki wybrać
11 maja, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Ortodoncja
4 sierpnia, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współczesne autokary wyróżniają się wysoką jakością, w stosunku do potrzeb pasażerów. Nowoczesne autokary wyposażone są w wiele dóbr oddziałujących na wygodę podróży.

Standardem nowoczesnych autokarów są ergonomiczne fotele, klimatyzacja i toaleta. W wielu przypadkach dostępny jest także barek oraz telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, port USB, gniazdko i WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują przede wszystkim wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, ze względu na to autokary projektuje się z troską o wygodę pasażerów. Autokary w Polsce mają doskonałe dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursują po Europie zachodniej oraz wschodniej. Dalekie trasy wymagają postojów. Dzięki nim pasażerowie mogą na moment wyjść, rozprostować nogi, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą lub zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w autokarze możliwa jest obecność pilota, który zatroszczy się o pasażerów, a w trakcie podróży opowie historie na temat mijanych miejsc.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy mają w swoich ofertach wynajem autokaru na specjalną okoliczność. Jest to doskonałe rozwiązanie w potrzebie przewiezienia dużej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez zorganizowanych, takich jak wesela, czy wyjazdy integracyjne. Dużym zainteresowaniem cieszą się również przy organizacji delegacji służbowych. Wynajem autokaru to również dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie i na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Każdego roku zachowuje się dbałość o stan techniczny, pojazdów i realizuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje komfort podróżowania.

Ważną zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest profesjonalnie wykwalifikowanym pracownikiem, a ich zdolności popierają regularne testy. Zasadnicze są też wykonywane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję właściwej kadry dogląda wyznaczony kierownik transportu. Daje to możliwość wysokiej standaryzacji obsługi klientów, a wynajem autokaru, łączył się z najwyższą jakością.

Żeby wyjazd przebiegał sprawnie i bezpiecznie autokary posiadają wytyczoną przepisami liczbę kierowców. W trakcie wymagających tras, kierowcy się zamieniają oraz troszczą się o własny wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować pojazdem. Doświadczenie kierowców przekłada się na dobrą orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co wpływa na bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia wpływa na większą dostępność. To już nie tylko możliwość kupienia biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również śledzenia autokarów dzięki GPS. To także jest czynnikiem poprawy bezpieczeństwa.

JAK WYNAJĄĆ ODPOWIEDNI AUTOKAR

?

Dobór autokaru powinien zależeć od formy wyjazdu, ilości godzin lub dni i liczby osób. Najdokładniejszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku pojazdów wysokopokładowych ich ilość waha się od 36 do 60 miejsc. Autokar niskopokładowy pomieści od 18 do 30 siedzeń. Możliwy jest także wynajem busów na wyjazdy z liczbą do 10 pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 70 do nawet 86 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w dalekie trasy.

Należy także sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny pojazdu. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy posiada wszystkie niezbędne elementy wyposażenia przykładowo apteczkę i gaśnicę.

Użyteczne mogą okazać się także opinie wcześniejszych klientów, zamieszczane w internecie.

KOSZT WYNAJĘCIA AUTOKARU

Analogicznie do doboru autokaru, cena za wynajem oparty jest o kilka czynników. Do wielkości autokaru trzeba dodać takie czynniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zabezpieczeniu drobniejszych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Oczywiście można też liczyć na zniżki. W branży turystycznej najkorzystniejsze oferty dotyczą podróży planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pozwala wydajniej zaplanować podróż. Na rabaty mogą też liczyć stali klienci. Wielokrotne korzystanie z usług konkretnych firm, daje możliwość negocjacji cen.

Wynajem autokarów Toruń

Komentarze są wyłączone.