Oprogramowanie enova365

Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Usługi brukarskie Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Jak kupić dom
15 września, 2020

System enova365 to innowacyjny system ERP, który sprawi, że kierowanie przedsiębiorstwem staje się przejrzyste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące zbiorczą bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży i nowoczesności używanych metod technologicznych.

Co to jest system ERP?
System ERP ang. Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą przez cały czas, integrujących i wspierających planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dopasowany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość doboru modułów i podwyższenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system ERP działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia wszechstronne sterowanie przedsiębiorstwem, wspiera zarządzanie biznesem i analizę danych. Zawiera wszystkie pola działania, związane z zarządzaniem księgowością, finansami, marketingiem, sprzedażą, zakupami, magazynem, produkcją, zapasami, projektami czy serwisem. Usprawnia dostęp pracowników do danych, a jednocześnie dba o ich bezpieczeństwo, pracując w zgodzie z literą prawa, przystosowuje się do wciąż przekształcanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system ERP?

System ERP sprawdzi się zarówno w przypadku dużych, średnich jak i małych firm. Niezależnie od tego, czy firma jest na wczesnym etapie rozwoju, czy cieszy się ugruntowaną pozycję na rynku, enova365 proponuje dogodne trzy podstawowe zestawy modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie potrzeby można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system ERP dostosowuje się do przedsiębiorstwa każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP?

Chociaż moduły mogą funkcjonować niezależnie, jednakowa baza danych dla wszystkich kupionych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, umożliwia udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników w każdym dziale firmy, kiedy jest to niezbędne. Korzystanie z systemu umożliwia umieszczanie wzorców procedur pracy, przyznawanie obowiązków i wypełnianie zestawień i raportów. Działa: składując, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najlepiej udoskonalić obieg informacji i ułatwić wszelkie procesy biznesowe. Standaryzacja procesów ułatwia pracę, a automatyzacja czynności pozwala usuwać błędy pracowników.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, oferującym możliwość użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest także dostępny w chmurze oraz online, co pozwala firmie na korzystanie z danych gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który poleci moduły, jakie będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z decyzją o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wybrane moduły i organizuje szkolenia z obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości pozyskania licencji

Zakup licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo staje się dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizowanie oprogramowania do nowych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy preferują zakupy na własność albo otrzymali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie oprogramowania do korzystania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ten wariant jest przeznaczony przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów łącznie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki sposób licencjonowania wskazany jest dla przedsiębiorstw, które nie planują inwestowania w bazę IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, firma otrzymuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na efektywne gospodarowanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i zminimalizowanie ryzyka błędu. Ponadto szybki wgląd do analiz biznesowych i wszelkich informacji, umożliwia pracę na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system wzrasta wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

enova365

Komentarze są wyłączone.