Dekoracje weselne kościołów

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne Toruń
16 sierpnia, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja nieinwazyjna Toruń
29 sierpnia, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji na ślub, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Bogaty wybór dodatków, którymi można uświetnić wystój kościoła, sali czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu idealnej uroczystości. Dekoracje na ślub nie muszą być wcale wyszukane, ani drogie, by stanowiły doskonały element wystroju , robiły wrażenie oraz były dobrze wspominane przez gości. Najlepiej zdecydować się na takie elementy, jakie będą pasowały parze młodej i uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji weselnych w kościele jest zbudowanie przyjemnego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, co ważne nie może być ich przesadnie dużo, aby nie naruszały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje głównie na ozdabianiu ołtarza, drogi do niego oraz bocznych naw. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się kwiaty, świece oraz szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece nadają wnętrzu unikalny klimat, szczególnie w półmroku panującym w kościele. Dobre rozplanowanie miejsc, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, aby były one rozmieszczone z głową, aby nie przeszkadzały gościom w komfortowym poruszaniu się i nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych latarenek i świeczników, które nie tylko dodadzą uroku wystrojowi, ale też ochronią przed kapaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, chodniki

Zazwyczaj wstęgi i szarfy wykonuje się z satyny lub tiulu. Zawiesza się je wzdłuż ławek, by ukształtować korytarz, jakim para młoda przejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być nieozdobione, jednak równie dobrze można dodatkowo przystroić je kokardami, kwiatami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo drogę do ołtarza można pokryć dywanem lub chodnikiem, który uświetni wygląd przejścia oraz doda mu eleganckiego stylu. Zwykle takie chodniki są w kolorze czerwonym lub białym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Bukiety i kwiaty mają duże zastosowanie. Będą odpowiednie w każdym z miejsc, które para młoda chce ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej postawić na mniej kwiatów żywych i nie używać sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach i przy ołtarzu. Często rozsypuje się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Warto nie przedobrzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kompozycjami kwiatowymi, które można ustawić nie tylko w kościele. Ta dekoracja na ślub poprawi też wystrój sali albo będzie przyjemnym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, jest to dość kosztowna ozdoba.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Dekorując samochód także można wykazać się kreatywnością. By ten pomysł nie kończył się na wynajęciu specjalnego auta, można je także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Wciąż do najbardziej popularnych weselnych ozdób samochodowych należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przyczepia się do tyłu auta i są one osiągalne w różnych wzorach i kolorach i mogą mieć ciekawe nadruki. Równie wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się też wstęgi na maskę samochodu, które można ozdobić kwiatami, kokardami, koralikami nawet balonami oraz innymi małymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne są dostępne w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z ciekawymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w motyw przewodni uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, który trzeba wybrać, planując wesele. Podstawowym priorytetem jest dekoracja stołów, a później otoczenia i części przeznaczonej na tańce. Ogromną rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, choć w bardziej nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się też gra świateł scenicznych, które stworzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zazwyczaj opiera się na przewodnim motywie wesela. Inaczej zostanie udekorowana z uwagi na miejsce uroczystości, inaczej w zależności pory roku i upodobań pary młodej. Każdy z tych elementów musi wzajemnie łączyć się tak, by zbudować wyjątkowy klimat. W tym przypadku istotny jest dobór oświetlenia, kwiatów, dekoracyjnych materiałów i wszelkich wiszących dodatków np. balonów, girland, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z reguły ma największą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przystrojenie go wymaga troski o szczegóły. Wśród najczęstszych dekoracji na stole są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Będą się tam również drobne podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są także zabawne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją na wesele są pokrowce, które dobiera się pod względem wzorów i kolorów. Dodatkowo jest wiele ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, zwykle dostępna jest także księga gości na wyjątkowe życzenia oraz ankiety i plakaty, które staną się wzruszającą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni wesele, dzięki śmiesznym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami ślubnymi jest dużo i z pewnością każda para znajdzie coś w swoim guście.

Dekoracje weselne Toruń

Komentarze są wyłączone.